Автомобілі з США

Автомобілі з США

Ви можете підібрати автомобіль самостійно, якщо залишите заявку на отримання доступу до аукціонів.
Ми працюємо з Manheim (аукціон цілих авто), Copart, IAAI (страхові аукціони). На консультації наш фахівець розповість, які моделі і марки авто краще везти з США, прорахує логістику і терміни поставки.

Для консультації та попереднього прорахунку можете звернутися до наших фахівців:
+38 (096) 464 45 83 Олексій +38 (063) 281 40 20 Олександр

Бажаєте авто під замовлення?

Надати заявку
Залишити On-line заявку або подзвонити:Оставить On-line заявку или позвонить:
+38(067)473 0363

<<  Назад

Як ми працюємо

Надайте заявку для самостійного підбору

Підбір на аукціонах США

Ми працюємо з Manheim (аукціон цілих авто) та Copart, IAAI (страхові аукціони). На консультації наш фахівець розповість, які моделі і марки авто краще везти з США, прорахує логістику і терміни поставки. Для участі в аукціоні покупець вносить депозит в розмірі еквівалента $1000 (ця сума буде врахована у кінцеву вартість авто). Ви можете підібрати автомобіль самостійно, якщо залишите заявку на отримання доступу до аукціонів.

Перевірка стану авто з пробігом

Експерт із закупівель ретельно перевіряє всі лоти, щоб дізнатися історію автомобіля (аналізує carfax), чи був автомобіль в ДТП, скільки було власників, який пробіг і які ремонтні роботи по ньому вже проводилися.

Купівля на аукціоні

Коли клієнт погодить лот і внесе депозитну суму, менеджер робить ставку на аукціоні і купує автомобіль. Після цього клієнт оплачує повну вартість авто.

Логістика

Після покупки на аукціоні менеджер займається організацією доставки авто в порт (Лос-Анджелес, Нью-Йорк, Саванна, Сіетл) і підготовкою експортних документів. Клієнту надається фотозвіт при надходженні авто в порт.

Митний супровід

Після прибуття авто в порт м.Одеси клієнт надає свої паспортні дані для митного оформлення. 

Додатково сплачуються послуги брокера/експедитора.

Сертифікація в Україні

Підготовка автомобіля/електрокара згідно з вимогами українського законодавства, а за потреби Autotrader бере на себе клопоти щодо отримання сертифіката відповідності.